Web Toolbar by Wibiya
Gi oss din tilbakemelding
Frogn Nesodden Oppegård Ski Ås


Styret i Follo Ren

Styret i Follo Ren består av følgende medlemmer:

STYRET:

1. LEDER: Thomas Sjøvold, e-post: thomas.sjovold@folloren.no
2. NESTLEDER: Kari Agnor, Fagerstrand, e-post: kagnor@online.no
3. Halvor Glenne, Drøbak, e-post: h.glenne@online.no
4. Nina Ramberg, Vinterbro, e-post: nramberg@online.no
5. Rannveig Andresen, Langhus, e-post: rannveig.andresen@laeringslaben.no
6. Tom Gross, Fagerstrand, e-post:  tom.gross@folloren.no

VARA (personlig vara i samme rekkefølge som ovenfor):

1. Knut Thomassen, Kolbotn, knut.thomassen@akersolutions.com
2. Kjell Jonassen, Nesodden, e-post: kjell.jonassen@nesodden.kommune.no
3. Rita Hirsum Lystad, Drøbak, e-post: rita.h.lystad@hiof.no
4. Morten Lillemo, Ås, e-post: morten.lillemo@umb.no
5. Katrine Behsert, Ski, e-post: katrine@behsert.no
6. Sigbjørn Dyrøy, Oslo, e-post: sigbjorn.dyroy@folloren.no

 

- -
Share on StumbleUpon Del på StumbleUpon - Share on Digg.com Del på Digg - Share on Delicious Del på MySpace

Tip a friendTips en venn